Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Licytacja kosztowności. To rzeczy zarekwirowane od dłużników

Facebook Twitter

Śląska Krajowa Administracja Skarbowa ogłosiła licytacje kosztowności. Zostały zarekwirowane na rzecz Skarbu Państwa. Co trafiło na licytacje? Wyroby ze złota, srebra oraz bursztynu, za ¾ szacunkowej ceny biżuterii.

mat.prasowe

Na licytację trafiły wyroby ze złota, srebra oraz bursztynu. Zgodnie z wyceną biegłego całkowita wartość licytowanej biżuterii wynosi ponad 11 tysięcy złotych. Kupujący jest zobowiązany nabyć całość wymienionych kosztowności. 

– informuje Grażyna Kmiecik, ze śląskiej KAS. Zgodnie z obwieszczeniem, pierwsza licytacja odbędzie się w poniedziałek (28.12.) w siedzibie Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu.

Cena wywoławcza w pierwszym terminie licytacji to ¾ szacunkowej wartości biżuterii. Jeżeli pierwsza licytacja nie dojdzie do skutku termin drugiej licytacji ustalono na 30 grudnia. Cena wywołania na drugiej licytacji wynosi ½ wartości szacunkowej oferowanej biżuterii.

Cała lista licytowanej biżuterii na stronie www.slaskie.kas.gov.pl

mat.prasowe

Urzędy skarbowe często organizują publiczne licytacje, podczas których są zbywane ruchomości i nieruchomości, należące do podatników, którzy mają zadłużenie w regulowaniu należności podatkowych. Licytacje mają miejsce w urzędzie skarbowym.

Urzędy Skarbowe Śląskiej KAS licytowały już i obuwie, i zabawki, i instrumenty muzyczne. W tym roku wyjątkowym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana w Częstochowie licytacja samochodów osobowych bardzo znanych marek.

To były samochody klasy premium, takich marek jak Jaguar, Aston Martin oraz Ferrari F430.

Przed nami kolejna taka licytacja. Śląska KAS ogłosiła licytację dwóch samochodów osobowych marki Jaguar XF oraz Audi A3, to auta, które zostały wyprodukowane w 2013 roku. Licytacja odbędzie się w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej po świętach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj