Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Małe, duże, kolorowe…nie taki pająk straszny jak się wydaje! Wystawa pająków w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Wystawa pająków w Jastrzębiu-Zdroju: przyjdź i przekonaj się, że ptaszniki też da się lubić!

Wystawa pająków w Jastrzębiu

Wystawa pająków w Jastrzębiu pod patronatem Radia 90

Wielka wystawa pająków w Jastrzębiu rozpoczyna się już jutro (11.08). To będzie wyśmienita okazja, by przekonać się, że nie taki pająk straszny, jak go malują. A w czasie jastrzębskiego wydarzenia będzie co podziwiać – bo w terrariach zobaczyć będzie można między innymi ogromne ptaszniki, święcące skorpiony, czy azjatyckie wije – na co dzień zamieszkujące inne szerokości geograficzne. Teraz wszystkie okazy będą do zobaczenia w Galerii Zdrój.

www.wystawapajakow.pl

Wystawa pająków w Jastrzębiu startuje 11 sierpnia i potrwa do 30 września. O każdej pełnej godzinie, pomiędzy 10 a 20 każdego dnia (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) mieszkańcy regionu mają możliwość wzięcia udziału w niesamowitej prelekcji, podczas której doświadczony pracownik wystawy przekona uczestników, że pająki też dają się lubić. Dla chętnych będą one dosłownie na wyciągnięcie dłoni.

Jako doświadczeni, wieloletni hodowcy działamy zgodnie z procedurami oraz dobrymi zwyczajami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Zachęcamy do zadawania pytań naszym przewodnikom, którzy chętnie pokażą Państwu w fascynujący świat pająków i skorpionów

– mówi Krzysztof Wysocki, organizator wystawy.

Wystawa pająków czynna jest codziennie od 10:00 do 20:00 (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) na poziomie 0, naprzeciwko wejścia do salonu H&M. We wtorek 15 sierpnia oraz niedzielę handlową 27 sierpnia wystawa będzie czynna w normalnych godzinach.

Ceny biletów (do kupienia w kasach wystawy lub online na stronie www.wystawapajakow.pl/jastrzebie):
-normalny 29 zł
-ulgowy 24 zł
-rodzinny 82 zł
-grupy zorganizowane 20 zł
*dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis (nie dotyczy grup zorganizowanych).

Rezerwacja wizyt dla grup zorganizowanych – e-mail: [email protected]

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024