Jastrzębski Węgiel – Itas Trentino: Wynik meczu. Ligę Mistrzów wygrywa Itas Trentino 3:0 [FOTO][AKTUALIZACJA]

Trwa wielki Superfinał Ligi Mistrzów. W tureckiej Antalyi Jastrzębski Węgiel mierzy się z włoskim Itas Trentino. Kto wygra? O tym przekonamy się już dziś! Bądźcie z nami. Aktualizujemy wynik set po secie.

Itas Trentino – Jastrzębski Węgiel 3:0

AKTUALIZACJA PO 3. SECIE

Trzeci set również dla Włochów 25:21

Trzeci set to znów wyrównana walka od początku (5:5). Itas prowadził już 12:10 ale za sprawą asa i bloku Rafała Szymury oraz ataków Tomasza Fronala i Norberta Hubera wrócił do seta (15:13) i wyszedł na dwupunktowe prowadzenie. Itas zagrał znów dobrze w bloku i znów walka toczyła sie punkt za punkt do stanu 19:19. Po blokach na Huberze i Fornalu Włosi wyszli na prowadzenie 22:19 i a później w aut zaatakował Patry… Blok na Rafale Szymurze oznaczał koniec seta i meczu 25:21. Zwyciężył w nim, i 3:0 w całym meczu Itas Trentino.

Na hali jest 8500 kibiców!

AKTUALIZACJA PO 2. SECIE

Drugi set również dla Włochów 25:22

Początek to 3:0 dla JW, goście szybko wyrównali i wyszli na 2 punktowe prowadzenie (10:8). Później dzięki dobrej obronie mistrzowie Polski doszli rywala (13:13) i gra toczyła się punkt za punktu aż do stanu 17:17. Itas mocno atakował, słabo funkcjonował natomiast blok jastrzębian, nie byli też pewni w ataku i przegrywali 17:20. Włosi nie znów nie oddali przewagi, JW obronił wprawdzie dwie piłki setowe ale ostatecznie przegrał 22:25. W setach 2:0 dla Itasu.

AKTUALIZACJA PO 1. SECIE:

Pierwszy set dla Włochów 25:20. Po wyrównanym początku, w połowie seta Itas zbudował kilkupunktową przewagę, zawodnicy z Trentino bardzo dobrze grali blokiem i bronili. Jastrzębianie nie weszli dobrze w spotkanie, ale to dopiero początek i trzeba wierzyć, że odbudują się w kolejnym secie.