Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mieszkańcy Cieszyna dziękują Radiu 90 za interwencję. Chodniki odśnieżone!

Facebook Twitter

Dziękujemy, pomogliście - napisali nam mieszkańcy Cieszyna. To podziękowanie za interwencję w sprawie nieodśnieżonych chodników.

Mieszkańcy Cieszyna dziękują za pomoc

Kolejna udana interwencja. Mieszkańcy Cieszyna dziękują

Nie wiem czy to dzięki państwu, czy telefonom do MZD, a może z obu tych przyczyn, najważniejsze, że się dało i udało. Nawet ze schodów od ulicy Dolnej zniknęła zalegająca udeptana przez ludzi warstwa śniegu. Dziękuję i pozdrawiam

taką wiadomość otrzymaliśmy na radiową skrzynkę mailową Radia 90. Napisała ją mieszkanka Cieszyna w ramach podziękowania za naszą interwencję dotyczącą odśnieżania chodników w mieście. Mieszkańcy kilka dni temu zadzwonili do naszej redakcji, poprosili o interwencję, bo nie potrafili przejść ulicą Katowicką i Dolną. O sprawie pisaliśmy w tym materiale: MIESZKAŃCY SKARŻĄ SIĘ NA NIEODŚNIEŻONE CHODNIKI.  

Poprosiliśmy MZD o wyjaśnienie sprawy i już następnego dnia otrzymaliśmy od spółki komunalnej zdjęcia pięknie odśnieżonych chodników. Za wykonaną pracę pracownikom służb dziękujemy, a mieszkańcom do dalszych kontaktów polecamy nasz formularz kontaktowy „DAJ ZNAĆ”. Jak widać na skuteczność naszych dziennikarzy nie można narzekać.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także o innych skutecznych interwencjach Radia 90:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2024