Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nabór uzupełniający do przedszkoli w Raciborzu

Facebook Twitter

Sześć raciborskich przedszkoli ma jeszcze wolne miejsca. Nabór uzupełniający do nich rusza od poniedziałku (29.07.). Wnioski będą przyjmowane do piątku (2.08.). Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej.

fot. pixabay.com

Wniosek znajduje się TUTAJ.

2,5 letnie dzieci będą przyjmowane tylko do przedszkola nr 20 i zespołu nr 2. W tych placówkach są także miejsca dla dzieci starszych oraz w pozostałych czterech. W 2019 roku jest możliwość wypełnienia wniosku wyłącznie w formie elektronicznej. Każda placówka oferuje rodzicom pomoc przy wypełnieniu wniosku w formie elektronicznej w danej jednostce. Do każdego wniosku należy dołączyć stosowne dokumenty, niezbędne do potwierdzenia każdego kryterium, wskazanego przez rodziców we wniosku.

Wnioski mogą składać rodzice dzieci, które na 1 września br. ukończą 2,5 roku w następujących placówkach: Przedszkole nr 20 oraz ZSP 2. Kandydaci w wieku od 3-6 lat zamieszkali na terenie Miasta Racibórz oraz spoza gminy mogą brać udział w naborze uzupełniającym w następujących placówkach: P13, P16, P20, P23, ZSP2, oraz ZSP 4.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022