Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocykl

Wczoraj (15.10.) po południu doszło do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby podróżujące motocyklem. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Wolnej w Rybniku.

Szacowany czas czytania: 00:19

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem opel astra 28-letni mieszkaniec Rybnika, podczas wykonywania manewru skręcania w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście. W wyniku zderzenia motocykl Derbi został odrzucony i uderzył w samochód marki suzuki. W wypadku ucierpiał 20-letni motocyklista (uraz głowy i barku) oraz 16-letni pasażer motocykla. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

 

 

REKLAMA