Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Niebezpiecznie na drogach Śląska Cieszyńskiego. Kolizje, wypadek…

Facebook Twitter

Pada, leży sporo mokrych liści, jest ślisko i niebezpiecznie na drogach. Przekonali się o tym między innymi kierowcy z Śląska Cieszyńskiego.

Bez uprawnień

Każdego dnia apelujemy do kierowców: bądźcie ostrożni! Warunki na drogach szybko się zmieniają, pogoda nie sprzyja bezpiecznej jeździe. Do groźnych zdarzeń doszło między innymi na drogach Śląska Cieszyńskiego:

Dziś rano (16.11.)  w Skoczowie, po 4.00 na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Bielską doszło do zderzenia osobowego opla astry z busem marki mercedes. Przez chwilę zablokowana była trasa w kierunku Wisły. Do szpitala z obrażeniami zabrany został kierowca opla, 44-letni mężczyzna. Prawdopodobna przyczyna wypadku to wymuszenie pierwszeństwa.

Ale do niebezpiecznej sytuacji doszło też wczoraj (15.11.) po 17.00 w Ustroniu. Na skrzyżowaniu ulicy Szpitalnej z Sanatoryjną 24-letni kierowca fiata punto nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. Nic poważnego mu się nie stało, został ukarany mandatem.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj