Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nordic Walking z sąsiadami

Facebook Twitter

Sportowa impreza na pograniczu. W czwartek (30.09.) biegi i nordic walking w Transgranicznej Strefie Aktywności w Gołkowicach. To wspólna inicjatywa Godowa i sąsiadujących z nim, po czeskiej stronie, Petrovic u Karvine.

fot. pixabay.com

Gmina Godów zaprasza do udziału w sportowych wydarzeniach, organizowanych 30 września 2021 r. na Transgranicznej Strefie Aktywności w Gołkowicach przy ul. Wyzwolenia: „Biegu po zdrowie – Pogranicze na sportowo” oraz „Festiwal Nordic Walking – Pogranicze na sportowo”.

Program imprezy:

Biuro zawodów czynne od godz. 16:30 – 16.55

Godzina 17:00 start biegu
Godzina 17:05 start nordic walking
Pierwszych 115 zawodników zgłoszonych do biegu otrzyma worek sportowy. Natomiast 100 pierwszych uczestników zgłoszonych do marszu nordic walking otrzyma bluzę sportową. Wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowo ciepły posiłek i napój.
Zapisy w dniu imprezy 30 września 2021 r. w biurze zawodów do godz. 16:55.

„Bieg po zdrowie – Pogranicze na sportowo” oraz „Festiwal Nordic Walking – Pogranicze na sportowo” organizowane są z projektu „Synergia – integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2022