Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

X Bieg Nocny w Czerwionce-Leszczynach za nami! Zobacz jak bawili się uczestnicy [FOTO]

Facebook Twitter

Sobotnia (11.09.) noc należała do biegaczy i biegaczek w Czerwionce-Leszczynach. To tam zorganizowano 10. jubileuszowy Nocny Bieg Uliczny. Na starcie stanęło ponad 100 osób.

Biegacze mieli do pokonania dystans 10. kilometrów, uczestnicy marszu nordic walking przeszli trasę o połowę krótszą. Honorowym gościem imprezy a zarazem starterem był siatkarz Jastrzębskiego Węgla:

Łukasz Wiśniewski: 10. edycja,  ja jestem pierwszy raz. Bardzo fajna inicjatywa, ja jestem w wielkim szoku, że jest to nocny bieg, pierwszy raz coś takiego widzę. Ludzie się coraz liczniej tutaj gromadzą i myślę, że ta frekwencja dopisze. Zachęcam żeby takie eventy powstawały jak najczęściej…

Łukasz Wiśniewski

Wśród mężczyzn zwyciężył tyszanin Paweł Buczek. Wśród kobiet najszybsza była Joanna Griman z Rybnika. a druga jej przyjaciółka Michalina Janowska z Jejkowic:

Joanna Griman: Biegło się bardzo dobrze, ja w sumie miałam fajnie, bo bez rywalizacji, ponieważ biegłam w zasadzie sama cały bieg, miałam taki psychiczny luz, a trasa naprawdę szybka.

Radio 90: Drugie miejsce też cieszy?

Michalina Janowska: Oczywiście. Ja się cieszę, że Aśka wygrała, bo to jest moja najukochańsza koleżanka, razem trenujemy i życzymy sobie jak najlepiej. Mi się nie biegło zbyt dobrze, to nie był mój dzień, ale mimo wszystko cieszę się, że tan czas jest taki jaki jest. Muszę przyznać, że dla mnie trasa nie była zbyt łatwa…

Joanna Griman i Michalina Janowska

Zadowoleni po biegu i marszu byli także inni uczestnicy imprezy:

Najlepsi otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorzy już zapraszają na kolejny bieg za rok.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj