Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

O tydzień wydłużono czas na zgłoszenia do konkursu gwarowego w Raciborzu!

Facebook Twitter

Do piątku (28.01.) wydłużono czas zgłaszania się do I Wojewódzkiego Konkursu Gwary Śląskiej w Raciborzu. Chęć udziału można zgłosić do piątku (28.01.). Wydarzenie pod hasłem "Granie, skokanie bajtli, godanie" zaplanowano na 8 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych.

fot. pixabay.com

Konkurs jest adresowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie w gwarze utworu: prozy lub poezji. I Wojewódzki Konkurs Gwary Śląskiej jest elementem projektu „Godki Starej Ciotki” realizowanego przez uczennice raciborskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”.

Nauczyciel/Dyrektor dokonuje zgłoszenia uczestników udziału w konkursie poprzez wysłanie formularza

Przesłanie karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wzięcie udziału w konkursie, akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości, w tym w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych uczestnika oraz odrębnych oświadczeń dotyczących zgody na rozpowszechnianie wizerunków – utrwalonych na nagraniu, i udzielenia niewyłącznej, nieodpłatnej i nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji do publicznego rozpowszechnienia nagrania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022