Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Od poniedziałku (1.08) utrudnienia w Bełsznicy na ulicy Raciborskiej

Facebook Twitter

Trwa przebudowa drogi powiatowej biegnącej przez gminę Gorzyce. W poniedziałek (1.08) rozpocznie się jej kolejny etap. W Bełsznicy na ulicy Raciborskiej na wysokości numerów 20-21 brak będzie przejścia i przejazdu.

fot.pzd-wodzislaw.pl

Dojazd do nich będzie możliwy od strony Rogowa, natomiast do pozostałych domów od strony Bełsznicy. Utrudnienia mają potrwać przez cały miesiąc.

Zadanie finansowane jest z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Całkowita wartość zadania to 8 155 411,76 zł, z czego 4 458 652,01 zł stanowi dofinansowanie z Programu. Resztę ze swoich budżetów sfinansuje Powiat oraz Gmina Gorzyce. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni na odcinku prawie 2 kilometrów, budowę kanalizacji deszczowej, chodników oraz przebudowę sieci elektroenergetycznej. Wykonawcą zadania jest wyłoniona w przetargu firma „DROGRÓD” z Ćwieklic.

Remont na ulicy Raciborskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Czyżowicką w Rogowie do skrzyżowania z ulicą Czyżowicką w Bełsznicy rozpoczął się 24 czerwca. Auta jeżdżą objazdami:

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024