Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ogłoszono konkurs fotograficzny „Szczerbice wczoraj i dziś”

Facebook Twitter

Jedno z przeszłości drugie teraźniejsze. Na konkurs należy zgłosić dwie fotografie. Pierwsza z nich to miejsce lub wydarzenie odbywające się w przeszłości, natomiast druga z fotografii powinna zostać wykonana lub ukazywać jak wygląda aktualnie to samo miejsce lub odnosić się do aktualnego wydarzenia.

Oba zdjęcia muszą być wykonane w tym samym miejscu lub dotyczyć podobnego wydarzenia. Ważne jest, aby zdjęcia dzieliła jak największa różnica w czasie. Prace można nadsyłać do połowy września do Urzędu Gminy w Gaszowicach. Ogłoszenie wyników po dwóch tygodniach.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zestawienia zdjęć, które będzie obrazowało upływający czas, a zarazem będzie charakterystyczne dla miejscowości Szczerbice. Zdjęcia powinny kojarzyć się pozytywnie, podkreślać charakter i specyfikę sołectwa.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 2 pary zdjęć. Zdjęcia należy dostarczyć w wersji papierowej, mile widziana jest wersja elektroniczna na nośniku elektronicznym.
Do zdjęć należy dołączyć opis w jaki sposób ich zestawienie jest zbieżne, a także w jaki sposób nawiązuje do sołectwa Szczerbice. Zdjęcia będą oceniane pod względem: artystycznym – pomysł, komunikatywność, wyrazistość i czytelność, profesjonalizmu pracy zgodnego z zasadami sztuki; marketingowym – pozytywny przekaz, oryginalność pomysłu, łatwość rozpoznania i zapamiętania; użytkowym – zapewnienie możliwości edycji w różnych zastosowaniach i sytuacjach ekspozycyjnych.

Prace konkursowe, z dopiskiem na kopercie „Szczerbice – wczoraj i dziś” wraz z oświadczeniami należy przesłać lub złożyć w zamkniętej kopercie do dnia 15 września 2016 roku, do godz.12.00, pod adresem: Urząd Gminy ul. Rydułtowska 2, 44-293 Gaszowice, pok.03. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody w postaci bonów o wartości 100 zł.

W razie pytań i wątpliwości dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Urzędzie Gminy, Tel.32/4327144, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”>rozwoj@gaszowice.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 30.09.2016 r. Szczegóły i regulamin na stronie www.gaszowice.pl.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021