Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„OTTąd dOTTąd” czyli gra miejska z okazji 750. urodzin Miasta Żory

Facebook Twitter

Gra ruszy 17 sierpnia, czyli 17.08 o godz.17.08. Dzień nie jest przypadkowy, łączy się z rocznicą śmierci patrona biblioteki Ottona Sterna, którego postać (nie do końca bezpośrednio) będzie towarzyszyła uczestnikom podczas gry. Można się zapisać, to propozycja dla graczy od 1 do 101 lat.

Rynek w Żorach, widok z lotu ptaka

Gdy przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością, pojawia się szansa na odnalezienie ważnych miejsc i uzyskanie odpowiedzi, koniecznych do rozwiązania zamierzchłych spraw. Wysłanie zagubionego listu od Eugenii, matki Ottona Sterna, to tylko jeden z elementów, które ostatecznie pomogą Ottonowi uzyskać konsensus naukowy z Albertem E. A w tym wszystkim namieszać może Dozorca, jakby nie z tego świata, który niejednego będzie chciał przepędzić ze swojego terenu.

– piszą bibliotekarze w Żorach i zachęcają:

Zbierz do swojej drużyny odważnych, mądrych, spostrzegawczych, lubiących rywalizację i fair play zawodników (dobra kondycja też mile widziana) i razem wyruszcie tam, gdzie przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością. Czekamy na wasze drużyny.

Zgłoszenia i zapisy na grę miejską przyjmujemy:

– telefonicznie: tel. (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20
– mailowo: informacja@mbpzory.pl
– osobiście: w punkcie Informacja-Recepcja, w godzinach pracy Biblioteki
– rejestracja drużyn w dniu gry: od 16:00-16:50 przed Biblioteką.

Wiek graczy: 1 – 101 lat. Każda drużyna może liczyć od 2 do 5 osób i w jej składzie znajdować musi się minimum jeden pełnoletni opiekun.

Rozpoczęcie gry 17.08.2022 o godzinie 17:08 w holu głównym Biblioteki w Żorach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj