Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pacjenci ze Szpitala Śląskiego czują się dobrze

Facebook Twitter

Czwarta osoba z koronawirusem w Cieszynie. Z wiadomości Radia 90 wiecie, że wzrosła liczba zachorowań w naszym regionie, tymczasem jak informuje Szpital Śląski stan trójki hospitalizowanych jest dobry.

fot. FB/ Szpital Śląski w Cieszynie

W poniedziałek (16.03.) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o czwartej osobie z powiatu cieszyńskiego. Młody obywatel Ukrainy, który przyjechał do naszego kraju z Niemiec i przebywał w Dębowcu, jego stan jest dobry, dlatego pozwolono mu na leczenie w miejscu zamieszkania. Przebywa w izolacji pod nadzorem sanitarnym. Ewa Herman, rzeczniczka Szpitala Śląskiego w Cieszynie informuje, że stan zdrowia osób hospitalizowanych jest dobry, to małżeństwo i ich 8-letnie dziecko:

Niedługo będą mieli pobrane kolejne badania i po wynikach zostaną wypuszczeni do domu. Być może, że do końca tego tygodnia.

Z informacji podanych w poniedziałek (16.03.) przedpołudniem wynika, że na Śląsku jest 16 zdiagnozowanych przypadków koronawirusa, w naszym regionie to 5 w Rybniku oraz 4 w rejonie Cieszyna. W województwie śląskim hospitalizowane są 63 osoby, kwarantanną domową objęte są 732 osoby, w cały kraju to około 8 tysięcy osób.

Dzisiaj czytane:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj