Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pawłowice: Śmiertelny wypadek na 'wiślance’

Facebook Twitter

39-latek z Jastrzębia – Zdroju zginął dzisiaj rano w wypadku drogowym w Pawłowicach. Przypomnijmy do zdarzenia doszło około 7.15 na 'wiślance'.

fot. FB/ Skoczów i okolice-informacje drogowe 24/7

Niestety to wypadek śmiertelny. Pisaliśmy o nim rano: Pawłowice: Groźny wypadek na 'wiślance’.

Droga w stronę Skoczowa jest ciągle zablokowana. Jak mówi Radiu 90 asp. sztab. Karolina Błaszczyk, rzecznik prasowa pszczyńskiej policji, stróże prawa na miejscu ciągle wyjaśniają przyczyny wypadku. – Na teraz wiadomo, że samochód osobowy uderzył w ciężarówkę – mówi Błaszczyk.

Kierował samochodem osobowym. Nie wiemy dlaczego uderzył w inny samochód, samochód ciężarowy. Przypuszczalnie jego kierowca wykonywał manewr, będziemy to jeszcze sprawdzali, albo zmiany pasa ruchu, albo zawracania. Uderzenie było na tyle silne, że zaistniała potrzeba wezwania na miejsce helikoptera, żeby ratownicy udzielili i przetransportowali rannego mężczyznę. Niestety, pomimo ich starań nie udał się uratować jego życia. Mężczyzna zmarł. W tej chwili w kierunku Katowic ruch się odbywa, w kierunku Wisły w dalszym ciągu ruch jest zablokowany.

Policjanci wyznaczyli objazdy, kierują ruch na drogę 938 Pawłowice – Cieszyn. Ruch w stronę Katowic odbywa się bez przeszkód.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj