Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

„Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego”- konferencja na rybnickim Kampusie

Facebook Twitter

Co kryje się pod sformułowaniem sprawna komunikacja i jak ją doskonalić - o tym porozmawiają ze specjalistami, coachami, trenerami personalnymi, audytorami i członkami najważniejszego kierownictwa spółek kapitałowych. Konferencja odbędzie się już w najbliższy wtorek 11 czerwca.

To już druga edycja spotkania z cyklu „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego”. Debatę wspierają merytorycznie m.in. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., PWC, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Polska Izba Biegłych Rewidentów, Instytut Audytorów Wewnętrznych – II Polska, a także Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Organizatorami konferencji są Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Urząd Miasta Rybnika oraz Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA – Polska.

Konferencja pod patronatem Ministerstwa Finansów, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Rybnika odbędzie się 11 czerwca 2019 roku na rybnickim kampusie. Wejście jest bezpłatne, po uprzedniej rejestracji.

Jeśli jesteś zainteresowany, by wziąć udział w forum wymiany opinii na temat najlepszych praktyk organizacyjnych, wypełnij  formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020