Pierwsza porażka rybnickich piłkarzy w tym sezonie [GALERIA]

W piątek (12.08.) ROW Rybnik podejmował na własnym stadionie Błękitnych Stargard i przegrał 1:2. Już w 15 minucie goście zdobyli prowadzenie po strzale Przemysława Brzeziańskiego. Błękitni stworzyli sobie jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji, ale żadnej nie wykorzystali.

W drugiej połowie rybniczanie wyrównali po strzale Bartosza Slisza, zespół ze Stargardu zdobył jednak bramkę, która ostatecznie dała mu zwycięstwo i trzy punkty. Nie udał się nam rewanż za porażkę wiosną – żałował po meczu pomocnik ROW-u, Gabriel Nowak:

Zły na swoich zawodników był na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Dietmar Brehmer:

…a pierwszy trzech wyjazdowych pojedynków rybniczanie rozegrają w najbliższy piątek (19.08.) w Zambrowie z tamtejszą Olimpią.