Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ważne zwycięstwo GKS Jastrzębie w boju o utrzymanie w II lidze

Facebook Twitter

GKS Jastrzębie, po dwóch porażkach z rzędu, do boju z Skrą Częstochowa rzucił wszystkie siły. I to przyniosło efekt, bo zespół mógł dopisać do swojego dotychczasowego dorobku trzy punkty.

GKS Jastrzębie
www.gksjastrzebie.com

Ważne zwycięstwo i trzy punkty piłkarzy drugoligowego GKS Jastrzębie. Wczoraj (14.04) jastrzębianie pokonali na własnym stadionie Skrę Częstochowa 2:0. Obie bramki padły w drugiej części spotkania, obie strzelił Michał Bednarski, który najpierw wykorzystał rzut karny, a później kontratak swojego zespołu. Wynik mógłby być jednak inny, goście mogli wyrównać, ale nie wykorzystali „jedenastki”. Rzut karny obronił bramkarz GKS-u, Grzegorz Drazik. Swój zespół chwalił na pomeczowej konferencji trener GKS-u Dawid Pędziałek:

Dawid Pędziałek: Miniony tydzień był dla nas dość trudny, jeżeli chodzi o takie sprawy pozasportowe. Przegraliśmy w Grudziądzu, przegraliśmy w Poznaniu z rezerwami Lecha, dwa bardzo istotne mecze. Porażka w dniu dzisiejszym spowodowałaby, że nasza sytuacja byłaby naprawdę trudna. Także duże słowa uznania dla drużyny, za to jak zespół zareagował. W tak trudnym momencie pokazaliśmy drużynę, drużynę przez duże „D” i widać było  to na boisku. Bardzo cieszy wynik, punkty, postawa zawodników na boisku jeśli chodzi o organizację i cechy ambicjonalne. To zwycięstwo – jakże ważne – dedykujemy wszystkim pracownikom klubu.

GKS Jastrzębie zajmuje 15, czwarte od końca miejsce w tabeli II ligi. Jastrzębianie wciąż walczą o utrzymanie. W kolejnym meczu, na wyjeździe zagrają z Radunią Stężyca.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024