Stracili komplet punktów w końcówce spotkania. Piłkarze ROW 1964 Rybnik remisują 1:1 z Kuźnią Ustroń

Nie wywalczyliśmy jednego punkty, a straciliśmy trzy... Tak o pierwszym meczu rundy wiosennej mówili piłkarze ROW 1964 Rybnik, którzy bramkowo zremisowali z Kuźnią Ustroń. Remisowe trafienie dla gości padło w 90 minucie spotkania...

ROW Rybnik

Piłkarze ROW 1964 Rybnik zainaugurowali rundę wiosenną. W pierwszym meczu zremisowali

Komplet punktów był na wyciągnięcie ręki, a jednak… Piłkarze ROW 1964 Rybnik w pierwszym meczu rundy wiosennej bramkowo zremisowali na własnym stadionie z Kuźnia Ustroń. Goście gola na wagę punkty strzelili w 90 minucie spotkania. Nic dziwnego więc, że po meczu piłkarze z Rybnika bardziej mówili o tym, że stracili trzy punkty niż cieszyli się z wywalczonego, jednego oczka.

Na prowadzenie rybniczanie wyszli już w 4 minucie spotkania. Gola zdobył Paweł Mandrysz. Przez cały mecz to drużyna ROW-u przeważała, miała kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku w tym nawet raz trafili w poprzeczkę. Piłka nie potrafiła jednak znaleźć drogi do bramki. Znalazła ją jeszcze raz, ale była to bramka strzelona przez gości z Ustronia. W 90 minucie drużyna ta wykorzystała rzut wolny i zrobiło się 1:1. Rybniczanie próbowali jeszcze sięgnąć po pełną pulę, ale na kolejne trafienie nie wystarczyło im już czasu.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się z GKS II Tychy.