Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pirat drogowy na ulicach Wodzisławia Śląskiego. Zobacz jego szaleńczą jazdę! [WIDEO]

Facebook Twitter

Dziś (29/30.01.) w nocy policjanci z drogówki prowadzili pościg za kierowcą BMW, który nie zatrzymał się do kontroli. 33-latek jechał z dużą prędkością, łamiąc po drodze wszelkie przepisy ruchu drogowego.

Wodzisławianin swoją brawurową jazdę zakończył na płocie. Mężczyzna został zatrzymany i obezwładniony. Badanie alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Zobacz to na filmie:

Mundurowi z wodzisławskiej drogówki jadąc ulicą 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim, zauważyli samochód, który jechał z nadmierną prędkością. Policjanci, widząc dziwne zachowanie kierującego, postanowili go skontrolować. Na ulicy Radlińskiej dokonali pierwszego pomiaru prędkości z wynikiem 106,3 km/h w obszarze zabudowanym. Gdy tylko włączyli sygnały świetlne i dali sygnał do zatrzymania kierującemu, ten przyśpieszył i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli za nim w pościg ulicami Wodzisławia.

Kierowca po drodze łamał wszelkie przepisy drogowe a jego prędkość sięgała blisko 150 km/h. Na ulicy Pszowskiej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w ogrodzenia dwóch posesji. Stróże prawa podbiegli do kierowcy, obezwładnili go i zatrzymali. 33-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego miał w organizmie ponad promil alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymano mu prawo jazdy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2020