Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pokaż nam jak się ruszasz! Wielki trening przed Oldies Festival w Ostravie!

Facebook Twitter

To była wyjątkowo taneczna muzyka! W latach 90. królowały przeboje grup Real McCoy, Masterboy czy DJ Quicksilver. Przed nami Oldies Festival, wielkie wydarzenie muzyczne z przebojami z tamtych lat, w wyjątkowym miejscu, w Vitkovicach. Chcecie tam być? Mamy dla was bilety!

I specjalną zabawę! Zapraszamy do tańca! Pokaż nam jak potrafisz się bawić w rytm hitów z lat 90. Czekamy na filmy z waszym udziałem, z waszymi tanecznymi popisami.

Do dyspozycji macie nasz formularz kontaktu DAJ ZNAĆ!  oraz profil na Facebooku!

Tańczcie, nagrywajcie się, a potem… widzimy się w Ostravie! Rozstrzygnięcie zabawy w poniedziałek (11.06.)! Do wygrania podwójne, a nawet poczwórne zaproszenia na wydarzenie w Ostravie, dla całej waszej paczki! Mamy też koszulki, kubki i zestawy wyjątkowych kosmetyków z węgla!

Jest także dla najlepszych nagroda specjalna: weekend dla dwóch osób w hotelu Čarták w miejscowości Solanec: www.hotelcartak.cz.

Oldies Festival to wielkie muzyczne święto na terenie Vitkovic, odbędzie się w sobotę 16 czerwca. Pierwsi artyści pojawią się na scenie około 17.00, wejście na teren festiwalu już od 12.00.

Bilety do kupienia na TUTAJ a więcej informacji o festiwalu na TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj