Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja z Mikołowa publikuje wizerunek sprawcy napaści seksualnej

Facebook Twitter

Policja z Mikołowa opublikowała wizerunek sprawcy przestępstwa na tle seksualnym, do którego doszło w listopadzie zeszłego roku w rejonie podziemnego przejścia przy skrzyżowaniu "wiślanki" z ulicą Wyzwolenia w Mikołowie. Ofiarą była kobieta.

Zaginiony nastolatek w Jastrzębiu

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy prowadzą czynności w sprawie przestępstwa na tle seksualnym, do którego doszło 14 listopada 2022 roku około 6.30 w rejonie podziemnego przejścia przy skrzyżowaniu „wiślanki” z ulicą Wyzwolenia w Mikołowie.

To portret pamięciowy ilustrujący przewidywany wygląd sprawcy. Osoby posiadające informacje identyfikujące tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny: 47 85 582 00 lub 47 85 582 55.

– piszą policjanci z Mikołowa.

fot.mikolow.policja.gov.pl

Ofiarą przestępstwa padła pełnoletnia kobieta. Przewidywany wiek mężczyzny to około 30-40 lat, wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała. Osoby posiadające informacje identyfikujące tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny: Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie, ulica Rymera 1, e-mail: [email protected], telefon 47 85 582 00 lub 47 85 58 255.

Zapewniamy anonimowość.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023