Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Usiłowanie zabójstwa w Żywcu. Para znęcała się nad kobietą…

Facebook Twitter

Usiłowanie zabójstwa w Żywcu. Ciężko pobitą kobietę mundurowi znaleźli przy drodze. Zatrzymane w związku z sprawą dwie osoby, usłyszały już zarzuty.

Usiłowanie zabójstwa w Żywcu

Usiłowanie zabójstwa w Żywcu. Policja zatrzymała zwyrodnialców

Policjanci z wydziału kryminalnego żywieckiej komendy Policji, wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, zatrzymali 44-latka oraz jego o 4 lata młodszą partnerkę. Para pozbawiła wolności 34-letnią mieszkankę powiatu bielskiego, bijąc ją w tym czasie i dręcząc. Oboje usłyszeli zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd aresztował ich na 3 miesiące.

W ubiegłym tygodniu, w czwartek tuż przed godziną 6 rano dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Międzybrodziu Żywieckim, siedzi przy drodze pobita kobieta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, była to 34-letnia mieszkanka powiatu bielskiego. Kobieta miała liczne obrażenia ciała, w tym rany cięte, które wskazywały na to, że ktoś się nad nią znęcał. Kobieta była wychłodzona, a kontakt z nią utrudniony. Jej stan był bardzo ciężki, dlatego na miejsce wezwano pogotowie i 34-latka trafiła do szpitala.

Pierwsze ustalenia śledczych były dramatyczne.  34-latka miała w nocy, poprzez swojego znajomego, poznać 44-letniego mężczyznę i jego 40-letnią partnerkę. Przez jakiś czas wspólnie jeździli samochodem po terenie powiatu bielskiego. Jednak w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. Wówczas mężczyzna dotkliwie ją pobił. Znęcając się nad nią, zadał jej liczne rany cięte. Pozbawił ją również wolności, zamykając w bagażniku. Ostatecznie wyrzucił kobietę z samochodu, pozostawiając ją w samej bieliźnie w okolicznościach zagrażających jej życiu. We wszystkim uczestniczyła jego partnerka.

Dzięki wspólnym działaniom kryminalnych z Żywca i Katowic, już w piątek oboje zostali zatrzymani i słyszeli zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd aresztował ich na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im dożywotnie więzienie. Jak ustalili śledczy, 44-latek przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj