Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci z Raciborza gonili 14-latkę uciekającą na quadzie

Facebook Twitter

Policjanci z Raciborza, z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 14-latkę, która kierując czterokołowcem nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Nieletnia nie posiadała uprawnień do kierowania. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Oszukiwał matkę

Policjanci z Raciborza musieli gonić 14-latkę

To była dość nietypowa interwencja. Policjanci z Raciborza musieli gonić 14-latkę, która jadąc na swoim quadzie nie zatrzymała się do kontroli. To sytuacja z niedzieli (3.03). Miała miejsce po godzinie 15  w Górkach Śląskich na ulicy Ofiar Oświęcimskich.

To tam policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierującą czterokołowcem. Policjanci, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, próbowali ją zatrzymać i skontrolować. Kobieta nie reagowała i zaczęła uciekać w kierunku ulicy Nowej. Na skrzyżowaniu ulicy Nowej z ulicą Rudzką z powodu nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik i spadła z niego. Policjanci natychmiast wybiegli z radiowozu, aby zatrzymać kierującą i udzielić jej pierwszej pomocy. Jak się okazało, pojazdem kierowała 14-latka bez uprawnień. Na miejsce przyjechał ojciec dziewczyny, pod którego opiekę została przekazana. Niebawem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletnia odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024