Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

„Przelotni Kochankowie” w Kinie na Obcasach

Facebook Twitter

"Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku. Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone." Niezagrożona jest natomiast świetna zabawa podczas kolejnego seansu z cyklu "Kino na Obcasach".

We wtorek (7.04.) w Multikinie Rybnik kolejna odsłona cyklu „Kino Na Obcasach”. W repertuarze „Przelotni kochankowie” – najnowszy film Almodóvara. Początek seansu o godzinie 20.00.

Doświadczeni piloci robią wszystko by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a przyczyny tego są zawsze te same: seks i śmierć. Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją, oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek.

Przelotni kochankowie – zwiastun

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020