Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strefa relaksu w Carbonarium: Nowe miejsce na wypoczynek rowerzystów w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Strefa relaksu w Carbonarium nowym miejscem do wypoczynku dla rowerzystów i nie tylko. Otwarcie Strefy Chill o wakacyjnym klimacie odbędzie się w Dzień Flagi. Atrakcja pozostanie na terenie jastrzębskiego Carbonarium aż do końca lata.

fot: jastrzebie.pl

Już niebawem strefa relaksu w Carbonarium w Jastrzębiu zostanie otwarta. 2 maja będzie można odpocząć w nowym miejscu po raz pierwszy. Prawdziwy wakacyjny klimat umożliwią między innymi parasole i leżaki. Dodatkowo, w Święto Flagi na rowerzystów i nie tylko, będą czekały muzyka, lody i rowerowe niespodzianki. Strefa Chill to idealne miejsce do odwiedzenia podczas majówki, które pozostanie na terenie Carbonarium aż do końca lata.

Jak dostać się do Strefy?

Na miejsce można trafić zjeżdżając z Żelaznego Szlaku Rowerowego na skrzyżowaniu z ulicą Chlebową. Kolejno należy kierować się w ulicę Rozwojową. Po dotarciu do ronda należy skręcić na Moszczenicką, kolejno kierować się do Towarowej. Przed skrzyżowaniem z ulicą Armii Krajowej należy kierować się w prawo. Przejeżdżając przez parking Zakładu Wsparcia Produkcji JSW dotrzemy na miejsce Carbonarium.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj