Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Radio 90 świętuje swoje 25. urodziny!

Facebook Twitter

Już 14 października, po 25 latach wracamy w to miejsce, gdzie zaczęła się historia Radia 90, w dzielnicy Wodzisławia- w Kokoszycach, aby razem z Wami świętować, bawić się, wspominać. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, a gościem specjalnym na naszych urodzinach będzie Dj Gromee. Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

W poranku Marek Moc i Mariusz Ryszka razem z naszymi słuchaczami wprawią nas w doskonały humor! Wtrąć swoje 3 grosze, weź udział w tym programie: 32 423 23 23! Gosia Kmieciak czeka na Wasze telefony!

Na kontakt przez stronę www i media społecznościowe przez cały dzień czeka Janek Bacza, a Asia Mielimonka i Robert Krzyżaniak zbiorą dla Was wiadomości w Radiu 90.

W programie popołudniowym będziemy tam gdzie wszystko się zaczęło, gdzie zaczęła się historia Radia 90, w dzielnicy Wodzisławia- w Kokoszycach.

Już 14 października, po 25. latach wracamy w to miejsce, aby razem z Wami świętować, bawić się, wspominać. To co wydarzy się w Kokoszycach relacjonować będą dla Was Łukasz Jakubczyk i Monika Sokołowska, na miejscu będą Arek Żabka, Przemek Niedźwiecki i Celina Kurasz.

Miejsce: OSP Kokoszyce
termin: 14.10.2019 r., bądźcie z nami lub słuchajcie od 12.00 do 17.00!

Gość specjalny: DJ Gromee, w naszym plenerowym studio zaproponuje swoje sety w Tanecznym Radiu 90. Specjalny program w poniedziałek 14 października po 17.00.

Ponadto przygotowaliśmy dla Was:

  • pokazy strażackie, ochotnicy z OSP w Kokoszycach pokażą jak gasić olej na kuchence;
  • będzie możliwość zobaczenia z góry okolicy- przetransportuje Was tam strażacka zwyżka;
  • będą pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez ratowników;
  • będziemy też się ruszać: kopać piłkę i strzelać do bramek;
  • konkursy dla naszych słuchaczy, w których do wygrania gadżety Radia 90.

Mamy dla Was ciepłą kawę i pyszny kołacz. Polecamy się w poniedziałek! Słuchaj bądź przyjedź do nas, do Kokoszyc! To jak? Widzimy się?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2020