Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rozlicz się z fiskusem

Facebook Twitter

To czas rozliczeń z fiskusem! By ułatwić Wam wypełnianie zeznań podatkowych Focus Mall Rybnik zorganizował specjalną akcję. Każdy może liczyć na fachową pomoc.

A co najważniejsze bezpłatną! Konsultacje dotyczące składania rocznych zeznań podatkowych PIT za 2013 rok odbywają się w każdy czwartek marca, czyli: 6, 13, 20, i 27 w godzinach od 12.00 do 18.00 oraz w pierwsze dwie soboty kwietnia tj.: 5 i 12 w godzinach od 9.00 do 13.00.

W ramach akcji „Rozlicz się z fiskusem” klienci będą mogli otrzymać pomoc przy wypełnianiu druku zeznania, złożyć je za pomocą e-deklaracji oraz uzyskać informacje dotyczące ulg, z których mogą skorzystać.

Partnerem Focus Mall Rybnik w akcji „Rozlicz się z fiskusem” jest Urząd Skarbowy w Rybniku.

30 kwietnia mija ostateczny termin złożenia zeznania podatkowego za ubiegły rok. Chcemy pomóc naszym klientom w szybkim i bezbłędnym wypełnieniu tego obowiązku. Zapraszam więc wszystkich chętnych do skorzystania z porad pracowników Urzędu Skarbowego, stoisko rozstawione będzie na parterze galerii – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik.

W dniach trwania akcji w galerii rozstawiony zostanie punkt informacyjny organizacji pozarządowych o statusie organizacji pożytku publicznego. O celach statutowych i podejmowanych działaniach informowały będą: Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Osób z Niepełnosprawnością i Ich Otoczenia „Razem”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rybniku – WTZ 1 „Przystań” oraz WTZ 2 „Latarnia, Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Fundacja Miej serce oraz Stowarzyszenie Oświatowe Rodzice-Dzieciom.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj