Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Odwołane spotkania w sprawie gazyfikacji

Facebook Twitter

Zaplanowane na 20 i 26 października spotkania z mieszkańcami Ochojca, Golejowa, Grabowni i Kłokocina oraz Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. w sprawie gazyfikacji odbędą się w innym terminie.

fot. PublicDomainPictures pixabay.com

Jak informuje rybnicki magistrat:

Spotkania dla mieszkańców rybnickich dzielnic w sprawie możliwości przyłączania gospodarstw domowych do sieci gazowej to jeden z elementów podejmowanych przez Miasto działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Rybniku. Uczestniczą w nich przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa i Urzędu Miasta Rybnika. Planowane spotkania w Ochojcu, Golejowie, Grabowni i Kłokocinie dotyczyć miały aktualnego stanu przygotowań i harmonogramu realizacji planowanej gazyfikacji.

Decyzja o kolejnym przełożeniu terminów spotkań podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników PSG Sp. z o.o. w związku z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa. Nowe terminy spotkań ustalone zostaną po ustabilizowaniu się sytuacji.

Spotkania miały pierwotnie odbyć się w marcu, jednak ze na sytuację epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa zostały odłożone w czasie. Teraz znowu muszą być przesunięte.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022