Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy z profilu. Zrób zdjęcie!

Facebook Twitter

Zrób zdjęcie, które będzie zdjęciem w tle na miejskim Facebooku. Konkurs, nie tylko na wakacje, proponuje urząd w Rydułtowach. Do kwietnia co miesiąc będzie wybierany jeden zwycięzca, którego fotografia będzie zamieszczana na profilu miasta. Musi na niej być oczywiście miejsce związane z Rydułtowami.

Jeśli okaże się najładniejsze ze wszystkich nadesłanych w danym miesiącu, przez 30 dni będzie „witać” odwiedzających rydułtowskiego Facebooka.

Dostarczyć zdjęcie w wersji elektronicznej w zaklejonej kopercie. W kopercie ma się znaleźć nośnik (najlepiej płyta CD lub DVD) oraz stosowne oświadczenie (do pobrania ze strony internetowej miasta) a także opis zdjęcia (zdjęć). Na kopercie trzeba umieścić dopisek „Rydułtowy z profilu”. Adres do wysyłki: Urząd Miasta Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 36, 44-280 Rydułtowy lub wysłać na adres internetowy um@rydultowy.pl

W tytule maila trzeba wpisać „Rydułtowy z profilu”. Oprócz zdjęcia (zdjęć) należy załączyć stosowne oświadczenie (do pobrania ze strony internetowej miasta).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj