Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sabina Szewczyk wystąpiła na festiwalu w Opolu. Dziołcha z Rydułtów zaśpiewała w koncercie „Debiuty”

Facebook Twitter

Od piątku (03.09.) trwa 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Artyści zaśpiewali m. in. w koncercie "Debiuty". Wśród nich była Sabina Szewczyk pochodząca z Rydułtów. Jak poszło piosenkarce?

Fot. festiwalopole.tvp.pl

W Opolu usłyszeliśmy jedną z  piosenek Sabiny Szewczyk pt. Pancerny płaszcz. Występ do zobaczenia jest TUTAJ.

Sabina Szewczyk: Emocje opadły, a pędzące jak dyliżans serce już wreszcie uspokoiło swój szaleńczy bieg. Dzisiaj, z wielkim wzruszeniem, na spokojnie obejrzałam sobie „Debiuty”. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy uwierzyli we mnie i zagłosowali na „Pancerny Płaszcz”— jesteście wspaniałym zastrzykiem motywacji i energii! Uściski dla Was kochani

-dziękowała artystka w mediach społecznościowych. Nie zapomniała również o całym swoim zespole.

Sabina Szewczyk: Oczywiście dziękuję mojemu zespołowi: Natalia Krząkała, Krzysztof Mandrysz, Marek Kowalski oraz Kamila Krawczyk, Bartek Pokrywka i Damian DaMo Płaczek, że wspiera mnie w stawianiu moich pierwszych muzycznych kroków na scenie.
Chwilo, trwaj!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sabina Szewczyk (@sana.sabina.szewczyk)

Sabina Szewczyk jest wokalistką i autorką tekstów. Zawodowo jest pedagogiem i wychowawcą. Na co dzień współpracuje z zawodowymi muzykami. Grają alternatywny pop z elementami folku i elektro. Łagodny, mglisty wokal łączy się z dźwiękami syntezatora i instrumentów akustycznych. W sierpniu zespół wydał teledysk do piosenki, jaką artystka miała okazję już prezentować na tegorocznym festiwalu „Scyzoryki” w Kielcach, w piątkowy wieczór (03.09.) zaprezentowała ją na deskach opolskiego amfiteatru.

Sabina Szewczyk „Pancerny Płaszcz”

Koncert „Debiuty” i nagrodę jury „Karolinkę” imienia Anny Jantar  otrzymała Ania Byrcyn z piosenką „Chowam się”, a nagrodę publiczności za utwór „Nadal jestem” Janek Traczyk.

Ania Byrcyn „Chowam się”

Janek Traczyk „Nadal Jestem”

W koncercie „Debiuty” 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaprezentowało 10 artystów. Opolski festiwal potrwa do poniedziałku (06.09.).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj