Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sari Ska Band, Fuzja i Niekazan: Tak w skrócie przedstawia się plan na 31. Finał WOŚP w Domu Kultury Boguszowice

Facebook Twitter

Impreza stratuje w sobotę (28.01.), o godzinie 19.00. Pomiędzy koncertami zostaną przeprowadzone licytacje atrakcyjnych zestawów, dochód w całości zasili skarbonki Wielkiej Orkiestry. Gwarantowana świetna atmosfera! Strefa chill&gastro również jest zapewniona.

Fot. facebook.com/dkboguszowice/

W tym roku celem finału WOŚP będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy zakupione urządzenia posłużą wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować – bez względu na wiek pacjentów.

Plan wydarzenia:

  • 18.00 – Otwarcie strefy chill&gastro
  • 19.00 – Koncert Niekazan
  • 19.45 – Licytacja Pub Spółdzielczy:

4 pakiety (w pakiecie 4 kufle)
1 pakiet: Koszulka i Bluza PUBU + 2 kufle
1 pakiet: Zaproszenie na Panel Degustacyjny Whisky

  • 20.00 – Koncert Fuzja
  • 20.45 – Licytacja

1 pakiet – Podwójne zaproszenie VIP na Adam Snopek SHOW przy fortepianie
2 pakiety – Podwójna wejściówka na recital Przemysława Strączka
i inne…

  • 21.15 – Koncert Sari Ska Band
  • 22.00 – Zakończenie koncertu

O zespołach:

Sari Ska Band – polski zespół muzyczny, powstały w 2004 roku . Ich muzyka to mieszanka takich stylów jak ska, reggae, early reggae i rocksteady. W kompozycjach grupy dominują skoczne, motoryczne kompozycje nawiązujące do stylistyki legendarnej wytwórni Two Tone. Nie brak jednakże momentów bardziej nastrojowych, w których zespół zbliża się do miękkiego brzmienia rocksteady nie odmawiając sobie wycieczek w stronę reggae i swingu. Premiera drugiego krążka pt.”Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego” miała miejsce wiosną 2012 roku. W 2014 roku grupa wzięła udział w ósmej edycji programu „Must Be The Music” przechodząc do półfinału wynikiem głosów 3xTak, dostaje również nagrodę za najlepszy występ pierwszego odcinka.

Fuzja – zespół powstał w sierpniu 2017 roku. Czworo przyjaciół postanowiło zrobić coś dla siebie i dla innych. W ten oto sposób bawią się muzyką grając funkowo-rockową mieszankę dźwięków, czyli prawdziwą Fuzję.

NieKaZan – zespół hardrockowy, grający surowy polski rock/hardrock. Inspirację czerpie z muzyki rock’ owej z lat 80. oraz 90.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024