Sparingowa przegrana rybnickich piłkarzy

W minioną sobotę (14.02.) Energetyk ROW uległ czeskiemu drugoligowcowi Slezský FC Opava 1:3. Jedynego gola dla ROW-u w tym meczu strzelił w 30 minucie spotkania Sebastian Musiolik. Zespół z Rybnika dziś rozpoczął zgrupowanie w ośrodku w Kamieniu.

W środę (18.02.) ROW rozegra kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem będzie słowacki MKS Żylina.

SFC Opawa 3-1 Energetyk ROW Rybnik

Jan Schaffartzik 16, Tomáš Mrázek 71, Luboš Horka 77 – Sebastian Musiolik 30

Skład ROWu:
I połowa: Rybicki, Krotofil, Bedronka, Jary, Borovićanin, Muszalik, Siwek, Dudziński (32′ Kitliński), Gilewicz, Gojny (32′ Popiela), Musiolik
II połowa: Kajzer, Dudzik, Grabiec, Bedronka (62′ Dzierbicki)Janik, Popiela, Spratek, Staniczek, Kitliński, Gilewicz (56′ Polok), Koleczko