Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Startuje lodowisko w Pszowie. Jeśli pogoda pozwoli, pierwsi łyżwiarze pojawią się na lodowej tafli już w piątek

Facebook Twitter

W weekendy pierwsze ślizgawki rozpoczynają się o 8:00, a ostatnie o 21:30. W tygodniu do 15:00 z lodowiska korzystają szkoły oraz grupy zorganizowane, a ogólnodostępne wejścia na lodową taflę przewidziano od 15:30. Są ulgi dla najmłodszych oraz możliwość naostrzenia lub wypożyczenia łyżew. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się jazdę na tafli we własnym kasku i w rękawiczkach.

Lodowisko w Pszowie
Fot. facebook.com/p/Lodowisko-Pszów-profil-miejski

Dziś startuje lodowisko w Pszowie

Ceny na lodowisku nie zmieniły się i można płacić kartą. Za godzinne ślizgawki zapłacimy jak w poprzednim sezonie: 10 zł za bilet normalny i 7 zł za bilet ulgowy. Z ulg korzystają: dzieci do 6 lat, dzieci i młodzież ucząca się (po okazaniu legitymacji szkolnej), studenci do 26 lat (po okazaniu legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji emeryta-rencisty). Bilet rodzinny 2+3 kosztuje 30 zł za godzinę jazdy na łyżwach, z którego razem mogą skorzystać maksymalnie 2 osoby dorosłe i 3 dzieci (dzieci lub młodzież ucząca się po okazaniu legitymacji).

Ponadto, nadal przy zakupie biletów normalnych i ulgowych honorowana jest Karta „Rodzina 3+” wraz z karnetem dostępnym w Urzędzie Miasta Pszów. Bezpłatnie z obiektu korzystają dzieci i młodzież placówek oświatowych z Pszowa wraz z opiekunem w ramach zorganizowanych zajęć szkolnych oraz opiekunowie innych grup zorganizowanych (jeden opiekun na każde 15 osób).

Harmonogram i cennik lodowiska: http://lodowisko.pszow.pl/harmonogram.pdf

Lodowisko w Pszowie/ mat. prasowy

Łyżwy w miarę dostępności wypożyczyć, można też skorzystać z usługi ostrzenia swoich łyżew. Warto jednak nie odkładać ostrzenia na ostatni moment, bo przy dużej liczbie klientów szlifiernia może być chwilowo nieczynna. Na lodowej tafli najlepiej korzystać z własnego, dopasowanego i sprawdzonego sprzętu. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się również jazdę we własnym kasku i w rękawiczkach. Dla amatorskich drużyn hokejowych możliwy jest godzinowy wynajem tafli, wyłącznie w tygodniu od poniedziałku do czwartku po ogólnodostępnych ślizgawkach i na podstawie odrębnych ustaleń z administratorem lodowiska (ZGKiM w Pszowie).

Na terenie obiektu znajduje się duży parking dla klientów. Dostępne są również automaty z przekąskami oraz ciepłymi i zimnymi napojami, w tym mieloną kawą parzoną ciśnieniowo. Automaty przyjmują płatności kartą i gotówką. Bezpłatnie korzystać można również chodzików do nauki jazdy na łyżwach (foczki i rolby), przeznaczonych dla dzieci do 9 lat. Obiekt objęty jest monitoringiem wizyjnym. Do odwołania nieczynna jest widownia oraz siłownia.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024