Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Święto żużla w Focus Mall

Facebook Twitter

Wspaniali mężczyźni i ich szybkie, lśniące maszyny przyjadą do Focus Mall Rybnik! W sobotę (12.04.) o 16.00 dla wszystkich wielbicieli żużla spotkanie z zawodnikami ŻKS ROW Rybnik.

Focus Mall w Rybniku odwiedzą: Kamil Wieczorek, Kacper Woryna, Marcin Bubel, Roman Chromik, Dawid Stachyra, Ilja Czałow, Michał Szczepaniak, Dakota North oraz Chris Harris. Zawodnicy opowiedzą o planach związanych z rozpoczynającym się właśnie sezonem, będą rozdawali autografy i pozowali do wspólnych fotografii z fanami. Będzie można także zrobić sobie zdjęcie na motocyklu żużlowym.

Przedstawiciele ŻKS ROW Rybnik przygotowali quizy o tematyce żużlowej oraz konkursy sprawnościowe, np. zmiana koła na czas. Będzie w nich można wygrać m.in.: bilety na mecz, który odbędzie się w niedzielę (13.04.) na Stadionie Miejskim w Rybniku oraz atrakcyjne gadżety klubowe.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie czekają na kibiców. Od 12 do 25 kwietnia w galerii będzie można oglądać zdjęcia Arkadiusza Siwka, na których uwiecznione zostały: zawody żużlowe, zawodnicy, motocykle. Autor jest znanym fotoreporterem współpracującym z ŻKS ROW Rybnik.

Od 70 lat żużel jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Rybniku. Klub z tego miasta może pochwalić się wspaniałymi sportowcami, trofeami zdobytymi na ligowych rozgrywkach oraz wiernymi i licznymi kibicami, którzy na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim przychodzą całymi rodzinami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj