Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Sztuczki kuglarskie… i Radio 90! [WIDEO]

Facebook Twitter

Przed nami trzy dni zakręconej, energetycznej i pozytywnej imprezy dla kuglarzy ze wszystkich stron świata, ale i dla mieszkańców regionu. W piątek (17.05.) startuje Wodzisławski Festiwal Kuglarzy.

fot. pixabay.com

Pierwszy dzień na rynku, dwa kolejne już w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza:

Ściągamy sztukmistrzów z całej Polski i nie tylko. W czasie naszego festiwalu mogą państwo zobaczyć: żonglerkę ogniem, chodzenie po linie, chodzenie na szczudłach, żonglerkę klasyczną oraz wiele innych. W tym roku w sobotę główny jest przegląd festiwalowy, czyli walka o nagrodę Prezydenta Miasta. Później mamy coś takiego jak festiwal kolorów Radia 90, więc wszyscy wpadajcie. Impreza jest od czterech lat właściwie i jest coraz lepsza, coraz większa i bez Was nie istnieje więc zapraszam Was serdecznie.

-zaprasza Tomasz Prudel, organizator imprezy. Z Radiem 90 wspólnie będziemy bawić się w niedzielne (19.05.) popołudnie, oprócz zapowiadanego festiwalu kolorów, w planach także bicie rekordu w żonglowaniu niebiesko-żółtymi piłeczkami, piłeczkami w barwach Radia 90:

Rekord jest bardzo ważną rzeczą, oczywiście jest to niedziela więc zapraszamy Was gorąco i serdecznie. Każda osoba, która ma trzy ręce i ma zamiar ich użyć, czyli tak: żonglujemy trzema piłeczkami kolorem Radia 90 to jest nasz rekord wodzisławski, pierwszy w tym roku, mam nadzieję,że będzie ich więcej. A jeżeli chodzi o naukę to codziennie dla Państwa, dla Państwa pociech dla ludzi starszych, młodszych i dla wszystkich tak naprawdę nauka kuglarstwa to będzie od akrobatyki przez akrobatykę powietrzną, przez chodzenie na szczudłach, przez chodzenie na linie, a jeśli ktoś jest odważny to może nawet chodzić po ogniu. W piątek Open Fire Show, zapraszamy.

Pobij rekord z Radiem 90! Przed Nami IV Wodzisławski Festiwal Kuglarzy [WIDEO]

Wydarzenia na facebook’u:

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj