Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Targi Edukacji w Rybniku

Facebook Twitter

Od tego roku to impreza dwudniowa. Startuje już w czwartek (21.03.) ze zmienioną formułą.

Pierwszy dzień to oferta skierowana do uczniów 8 klas szkół podstawowych, dzień później propozycje dalszej nauki dla kończących gimnazja. Tegoroczne Targi Edukacji odbywać się będą w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ul.Św. Józefa 30. Jednocześnie w czwartek (21.03.) na Kampusie zaprezentowana zostanie propozycja edukacyjna dla maturzystów.

Tegoroczna edycja rybnickich Targów Edukacji przybiera zmienioną formułę – wydarzenie odbywać się będzie przez dwa dni: 21 i 22 marca.

czwartek, 21 marca w godz. 10.00-14.00 – zgodnie z ustalonym harmonogramem, z ofertą edukacyjną zapoznawać się będą uczniowie 8 klas szkół podstawowych
piątek, 22 marca w godz. 9.00-14.00 – uczniowie 3 klas gimnazjów, także zgodnie z ustalonym wcześniej planem.

Jednocześnie, 21 marca na Kampusie zaprezentowana zostanie propozycja edukacyjna dla maturzystów: o godz. 11.30 w auli Uniwersytetu Ekonomicznego inauguracja targów, połączona z wykładem dr Michała Trzęsioka „Z matematyką w plecaku – wędrówki po krainie ekonomii”. Wykład powtórzony zostanie o 13.30. Maturzyści zapoznać się będą mogli z ofertą edukacji pomaturalnej i wyższej.

W trakcie targów Młodzieżowa Rada Miasta Rybnika ogłosi wyniki II edycji budżetu partycypacyjnego.

Szkoły spoza miasta Rybnika zainteresowane odwiedzeniem targów proszone są o kontakt z organizatorami: Wydział Edukacji Urzędu Miasta tel. 032 43 92 289

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj