Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Teatr Ziemi Rybnickiej: W sobotę koncert „Czas nas uczy pogody”

Facebook Twitter

"Czas nas uczy pogody" - to tytuł wyjątkowego wydarzenia muzycznego, jakie w najbliższą sobotę (30.09.) czeka na wszystkich lubiących rockową i rozrywkową muzykę w niecodziennych aranżacjach.

Silesian Jazz Meeting
Jan Ptaszyn Wróblewski zagra wraz ze swoim kwartetem w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej prócz wyśmienitych wokalistów usłyszymy Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Rybnickiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego:

Michał Wojaczek: Polecamy wszystko, co odbywa się w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Dlatego, że kształtując repertuar, staramy się zapraszać najlepszych artystów i produkcje, które są znakomite i te, na które nasza rybnicka i regionalna publiczność czeka. Bardzo serdecznie zapraszam na koncert Śpiewnik Symfoniczny, który będzie miał miejsce 30 września, odbywa się w ramach Festiwalu Henryka Mikołaja Góreckiego. Podczas tego koncertu wystąpi Rybnicka Filharmonia razem z zespołem muzycznym Piotra Wrombla i znakomitymi wokalistami Patrycją i Jackiem Kolarskimi, znanymi między innymi z występów w Teatrze Roma, czy dubbingu bajek Disneya.

Podczas tego koncertu usłyszymy największe polskie przeboje z repertuaru Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, zespołu Perfect czy zespołu Republika, także Grażyny Łobaszewskiej. Podtytuł tego koncertu „Czas nas uczy pogody”. Zapraszamy gorąco. Projekty symfoniczne, które łączą się z muzyką rozrywkową, są w ostatnich latach bardzo popularne. Kilka takich produkcji będziemy mieli też tej jesieni, a szczególnie polecam tę z udziałem naszej orkiestry symfonicznej.

Mówił Michał Wojaczek dyrektor Teatru Ziemi Rybnickiej. Początek sobotniego koncertu o godzinie 18.00.

Teatr Ziemi Rybnickiej

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024