Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tu klient jest na pierwszym miejscu. W Rybniku otwarto nowy salon Toyoty i Lexusa [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Nowy salon Toyoty i Lexusa powstał w samym sercu Rybnika. Błyszczą w nim piękne samochody, a klientów witają uśmiechnięte recepcjonistki. W tej przestrzeni każdy klient może poczuć się zaopiekowany i wyjątkowy.

salon Toyoty i Lexusa

Dynamicznie rozwijająca się Grupa Dobrygowski stworzyła w Rybniku nowoczesne miejsce, w którym pasję do motoryzacji widać na każdym kroku. Tu można zobaczyć najnowsze modele Toyoty i Lexusa, przymierzyć się w fotelu kierowcy i poznać najnowsze rozwiązania zastosowane w każdym modelu.

Nowe wnętrza, nowy salon Toyoty i Lexusa. Kupujemy, ale co?

Zacznijmy od początku. Na powierzchni ponad 8000 m2 rozmieszczone są właściwie dwa salony samochodowe. Z jednej strony to salon Toyoty – z drugiej salon samochodów Lexus. Oba powstały zgodnie z innowacyjną koncepcją wielofunkcyjnego, luksusowego centrum motoryzacyjnego. To tu klienci mają dostęp do wszystkich niezbędnych usług.

W salonie Grupy Dobrygowski nie tylko można kupić nowy samochód, ale także na miejscu można go serwisować korzystając z wiedzy i umiejętności najwyższej jakości specjalistów. Ponadto nie wychodząc na zewnątrz nowy pojazd można ubezpieczyć, a kiedy nam się znudzi to po prostu sprzedać jako samochód używany.

– Salonów na taką skalę mamy w Polsce zaledwie trzy, na Śląsku nie ma ani jednego salonu Toyoty, który byłyby zrobiony z takim rozmachem, a jednocześnie z ukierunkowaniem na dobro klienta. Rybnicki salon Lexusa jest jednym z największych obiektów tej marki w Polsce – mówi Karol Filipiak, menedżer marketingu z salonu Toyota Dobrygowski Rybnik.

Skonfiguruj swoje auto

Na początek decyzja jaki samochód chcę mieć. W tym pomoże konfigurator, w którym samodzielnie możemy wybrać wszystkie interesujące nas szczegóły. Potem przymiarki, oglądanie, rozmowy o funkcjonalnościach i kolejne rozmowy. W salonie Lexusa można usiąść na wygodnych, wygłuszających fotelach i sącząc kawę parzoną według specjalnego rytuału wybierać kolor lakieru i strukturę tapicerki.

– Na pierwszym miejscu jest dla nas obsługa klienta. To właśnie on jest dla nas najważniejszy, dlatego robimy wszystko, by czuł się u nas dobrze. Nie chodzi tylko o sprzedaż samochodów. Chodzi o stworzenie prawdziwych relacji, w których obie strony sobie ufają i wsłuchują się w swoje potrzeby – mówi Karol Filipiak.

Japońska sztuka gościnności

W salonie Lexusa obowiązuje japońska filozofia OMOTENASHI, w której każdy klient traktowany jest jak gość we własnym domu. Chodzi o dostarczanie najwyższych standardów usług i przewidywanie oczekiwań kupującego. Radość i przyjemność z jazdy, pozytywne emocje, które towarzyszą zetknięciu z nowoczesną technologią i mechaniką oraz doskonały design – to wszystko sprawia, że kupowanie Lexusa staje się prawdziwą ceremonią.

Finansowanie też załatwimy na miejscu

Kiedy decyzja zostanie podjęta trzeba zastanowić się nad finansowaniem. Tu też salon proponuje kilka opcji. Można zdecydować się na kredyt albo leasing. Można sprzedać swój używany samochód marki Toyota albo Lexus i dopłacić różnicę. Można też wyciągnąć gotówkę z portfela. W salonie ubezpieczymy nasz nowy nabytek i wreszcie możemy wyjeżdżać w drogę.

Samochód na nowej drodze życia

– Wybrane auto jest skierowane do pomieszczenia, w którym jest przekazane nowemu właścicielowi. Pokazujemy wszystkie możliwe funkcjonalności. Polerujemy na błysk karoserię. Czasem nawet otwieramy szampana dla gości. Wszystko po to, by podkreślić szczególny charakter tej chwili. Na koniec życzymy szerokiej drogi – dodaje Karol Filipiak.

Choć droga przed nowym wozem szeroka to w tym miejscu opieka ze strony salonu Toyota Dobrygowski Rybnik się nie kończy. Nawet jeśli po wyjeździe z salonu okazuje się, że w kupionym pojeździe coś nie działa, nie da się skonfigurować telefonu albo klient nie potrafi sobie z czymś poradzić to na Prostej 110 może liczyć na pełne wsparcie i pomoc. Większość problemów rozwiązywana jest nie dłużej niż w ciągu trzech dni.

Naprawiamy i uzdrawiamy

Rybnicki salon poza sprzedażą samochodów prowadzi również autoryzowany serwis Toyoty i Lexusa. Tu znajdziemy lakiernię, pełny zakres usług mechanicznych, stację obsługi pojazdów. Klient umawia się na wizytę w wybranym przez siebie terminie. Jeśli samochód nie zostanie naprawiony na miejscu to salon oferuje bezpłatny samochód zastępczy.

O okresowym przeglądzie samochodu także pamiętają za klienta pracownicy salonowego call center. Dzwonią, by przypomnieć, że już czas na przegląd i umawiają na konkretny termin. Jeśli jednak wolimy zrobić to sami bez przeszkód możemy wybrać termin za pośrednictwem Internetu.

W salonie na Prostej jest też opcja sprzedaży i zakupu samochodu używanego.
Na czym ona polega?

Przywieziona do salonu Toyota albo Lexus zostają najpierw wycenione i odkupione od właściciela. Następnie auto biorą na warsztat specjaliści, którzy przygotowują je do sprzedaży naprawiając lub wymieniając wybrane elementy oraz korygując lakier. Następnie samochód jest wystawiony na stronie internetowej i czeka na nowego właściciela. Jeśli taki się znajdzie to salon sprowadza pojazd, czasem z innego oddziału, na własny koszt.

Salon Toyota Dobrygowski Rybnik wprowadza nas w absolutnie nowy wymiar sprzedaży samochodów. Tu najważniejszy jest klient, jego komfort, oczekiwania i nawiązanie relacji, która ma trwać dłużej niż do momentu jego wyjazdu nowym samochodem z salonu. Połączenie pod jednym dachem dwóch japońskich marek to wyjątkowa okazja do poznania bliżej tych samochodów.

Co przyniesie przyszłość?
Warto śledzić stronę internetową Toyota Dobrygowski Rybnik oraz Lexus Rybnik.

https://toyotarybnik.pl/

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram

Zapraszamy do salonu Toyota Dobrygowski Rybnik
poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 9.00 – 14.00

Prosta 110, 44-203 Rybnik
Tel.: 32 446 17 00

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj