Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci z Cieszyna zatrzymali do kontroli drogowej pirata. Przy okazji zatrzymał się też inny kierowca i… obaj mieli kłopoty!

Facebook Twitter

Policjanci z Cieszyna zatrzymali - w dość interesujących okolicznościach - dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich wyjątkowi mocno spieszył się na ... urodziny syna, drugi sam... świętował urodziny.

Policjanci z Cieszyna zatrzymali dwóch pijanych kierowców

-informuje cieszyńska policja.

Po chwili okazało się, że i kierowca zatrzymanego za przekroczenie prędkości hyundaia jest w stanie nietrzeźwości – badanie alkomatem wskazało, że w wydychanym przez niego powietrzu było prawie dwa promile alkoholu. Kierowca hyundaia nie obchodził w ten dzień urodzin, ale tłumaczył, że z kolei jechał szybko, bo spieszył się na urodziny syna … Mieszkaniec Tarnowskich Gór w związku z przekroczeniem prędkości otrzymał mandat, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Samochód w dniu urodzin odebrał świętujący urodziny syn

Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto sąd orzeka zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata w przypadku jazdy w stanie nietrzeźwości, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz jeżeli kierowca będzie spożywał alkohol po zdarzeniu, ale przed poddaniem badaniom w celu ustalenia zawartości alkoholu w organizmie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj