Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Turniej piłkarski dziewczyn GIRLS RAP CUP 2023 w Rybniku

Facebook Twitter

Turniej piłkarski dziewczyn zapowiedziano w Rybniku. GIRLS RAP CUP 2023 w hali w Boguszowicach. Przyjdźcie kibicować, wstęp wolny. 

Turniej piłkarski dziewczyn
mat.prasowe

Turniej piłkarski dziewczyn GIRLS RAP CUP 2023

To wydarzenie sportowe promujące kobiecy futbol – w niedzielę (5.02) w Rybniku odbędzie się turniej piłkarski, podczas którego rywalizować będą tylko dziewczęta. GIRLS RAP CUP 2023 jest organizowany przez Rybnicką Akademię Piłkarską. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydenta miasta Rybnika Piotr Kuczera.

Turniej będzie odbywał się w boguszowickiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 9:00. Na parkiecie zobaczymy uznane marki kobiecego futbolu, takie jak KKS Czarni Sosnowiec, TS Mitech Żywiec, Stal Zawadzkie, BTS Rekord Bielsko-Biała, GKS Piast Gliwice, Concordia Knurów oraz oczywiście UKS RAP Rybnik.

W rozgrywkach będą rywalizowały zawodniczki z rocznika 2012 oraz młodsze. Turniej odbędzie się w systemie każdy z każdym. Zwycięską drużynę wyłoni tabela końcowa. Każdy mecz będzie trwał 13 minut. Zakończenie turnieju jest przewidziane na godzinę 14:00. Medale i puchary zwyciężczyniom turnieju wręczy Piotr Masłowski, zastępca prezydenta miasta Rybnika, który wcześniej z trybun będzie oglądał zmagania wszystkich zawodniczek.

– piszą organizatorzy.

Turniej piłkarski dziewczyn

Turniej piłkarski dziewczyn GIRLS RAP CUP 2023 podobnie jak wcześniejsze turnieje organizowane przez Rybnicką Akademię Piłkarską to święto także dla kibiców. Na wszystkich, którzy dotrą do boguszowickiej hali, by wspierać młode piłkarki będzie czekać ogrom sportowych emocji!

  • Turniej piłkarski w Rybniku GIRLS RAP CUP 2023
  • data: 5 lutego 2023 r. | godz.: 9:00-14:00
  • miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Boguszowicach (Rybnik, ul. Jastrzębska 3b)
  • wstęp wolny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024