Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tworków: Konkursowe prace wiszą na choince [FOTO]

Facebook Twitter

To specyficzna wystawa jaką zorganizowało Centrum Kultury w Tworkowie. Są ręcznie wykonane bombki, gwiazdy czy figurki. Do ich wykonania wykorzystano wszystko, co można znaleźć w domu. Tak przedstawiają się prace nadesłane na konkurs na choinkową ozdobę.

fot.www.krzyzanowice.pl

Ręcznie wykonane bombki, gwiazdy, figurki … – kreatywność uczestników nie zna granic. Do wykonania prac konkursowych wykorzystano wszystko co można było znaleźć w domu: papier i kartony, materiały, plastik, masy plastyczne, zabawki, patyczki po lodach a nawet pędzel! Tematem tegorocznego konkursu plastycznego była ozdoba choinkowa. Mogły to być ręcznie wykonane bombki, zabawki, gwiazdki. Wszystko co tylko chcielibyśmy zawiesić na choince, a zależało to tylko od naszej wyobraźni. Nowością dla tegorocznego konkursu, sprowokowaną panującą sytuacją, jest to, że nadesłanymi pracami udekorowana zostanie choinka przed Centrum Kultury w Tworkowie. W ten sposób wszyscy mieszkańcy będą mogli podziwiać wystawę pokonkursową, w dowolnie przez siebie wybranym momencie.

Wystawę prac – choinkę przystrojoną fantastycznymi dekoracjami przygotowanymi przez uczestników konkursu można obejrzeć od piątku 18 grudnia br.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w czwartek 17 grudnia, trzeba zaznaczyć, że Jury miało wielki problem z wyborem prac, ponieważ wszystkie nadesłane ozdoby były wykonane z niezwykłą starannością i pomysłowością. Wybór był tak trudny, że z przyznano aż 19 wyróżnień w pięciu kategoriach, choć chciało by się nagrodzić niemal wszystkie ozdoby. Jednak idea konkursu polega na wyborze kilku wyróżniających się prac.

Jury oraz organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, na których czekają dyplomy oraz drobne nagrody. Szczególnie gratulujemy laureatom, dla których przygotowaliśmy nagrody oraz dyplomy.
Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024