Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ułożą flagę z samochodów! W Gliwicach chcą pobić rekord Guinnessa

Facebook Twitter

Już 19 maja 2018 Lellek Gliwice podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa w utworzeniu największej flagi narodowej złożonej z samochodów należących do koncernu Volkswagen. Żeby wykonać zadanie, flagę musi utworzyć 220 samochodów w kolorze białym i tyle samo w kolorze czerwonym.

fot. moerschy/ pixabay.com

Czy cel zostanie osiągnięty, a rekord pobity – przekonamy się już niebawem!

Bicie rekordu to nie tylko wydarzenie, które kończy się wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa. To przede wszystkim możliwość spotkania miłośników samochodów VGP, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy. Grupę Volkswagen tworzą pojazdy marek: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe. Każdy użytkownik któregoś z nich w jednym z kolorów: białym lub czerwonym, może dołączyć do grupy Lellek Gliwice i podjąć wyzwanie wspólnego bicia rekordu.

Event odbędzie się na terenie salonów samochodowych należących do Lellek Gliwice – na parkingu, tuż za salonem Volkswagen. Wszyscy, chcący wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu muszą zgłosić swój samochód za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.rekord.audicentrumgliwice.pl.

O godzinie 11:00 zostaną otwarte bramy, a co za tym idzie rozpocznie się cała zabawa. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy zawierający specjalna tabliczkę – do umieszczenia za szybą samochodu, indywidualny identyfikator oraz bilet na towarzyski mecz siatkówki rozegrany pomiędzy Polską a Kanadą. Dokładnie w południe, rozpocznie się część oficjalna, podczas której komisja biura rekordów Guinnessa sprawdzi czy rekord został pobity, a cel osiągnięty.

Mecz, na który zaproszeni zostaną uczestnicy bicia rekordu zostanie rozegrany tego samego dnia – 19 maja, o godzinie 18:00 w katowickim Spodku, w ramach Alei Gwiazd Sportu. Jest to impreza, która już od kilku lat, nieprzerwanie, dostarcza wielu emocji wszystkim fanom siatkówki. Niejednokrotnie podczas wydarzenia odbywało się zakończenie kariery zawodowej niesamowitych siatkarzy – m.in. Krzysztofa Ignaczyka czy Pawła Zagumnego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj