Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Rudach – cały miesiąc świętowania

Facebook Twitter

Biblioteka w Rudach będzie świętować nie tydzień a cały miesiąc. Placówki świętują w maju, bo wtedy przypada Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek. Biblioteka w Rudach z czytelnikami, jak co roku, będziemy świętować aktywnie i w dodatku przez cały miesiąc.

fot. Biblioteka Rudy

Biblioteka w Rudach rozpoczęła od spotkania z Szymonem Wieczorkiem, który gościł tu wraz ze swoim psem rasy border collie o imieniu Masza. W czasie zajęć dzieci z rudzkiego przedszkola dowiedziały się, czym zajmuje się pies terapeuta, na czym polega dogoterapia oraz jak dbać o swoje czteronogie pupile w domu. Gość przybliżył dzieciom psie zwyczaje, psią mowę, natomiast Masza zaprezentowała swoje niezwykłe zdolności.

Dodajmy, że placówka w ramach święta zorganizuje wiele zajęć w szkołach i przedszkolach oraz w żłobku promujących bibliotekę w środowisku. Niestety wiążę się to ze zmianą godzin pracy biblioteki.

W związku z aktywnym świętowaniem z najmłodszymi czytelnikami, biblioteka w Rudach w dniach: 08, 13 , 15 , 21 , 27 maja  będzie czynna nie od 9.00 ale od 13.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj