Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Usłyszeli w Radiu 90 i przyjechali, żeby zobaczyć psy do adopcji z rybnickiego schroniska [FOTO, WIDEO]

Facebook Twitter

Co miesiąc na wybiegu "Górka dla Burka" w Rybniku wyprowadzacze psów organizują spotkania, żeby pokazać, że nie taki pies ze schroniska straszny jak go malują. Tym razem przy ulicy Góreckiego pojawili się między innymi mieszkańcy Lysek.

Posłuchajcie co mówili Małgorzacie Kmieciak:

Oprócz 2-letniej Mai, na wybiegu „Górka dla Burka” w Rybniku można było spotkać energiczną Zumbę czy łagodnego Aresa. Wszystkie polecały się do adopcji:

– mówi Henryka Studzińska, która od 3 lat zabiera psy ze schroniska na spacery. Czy każdy pies może wyjść? Mówi Agnieszka Marciniak:

Wyprowadzacze psów działają przy rybnickim schronisku od 3 lat, jest ich około piętnastu, mówią o sobie po prostu: „zwierzoluby”.

Podczas spacerów można psy ze schroniska zobaczyć, można z nimi pochodzić i się pobawić, wszelkie formalności adopcyjne załatwia się w schronisku. Wystarczy dowód osobisty, 40 złotych, obrożna i smycz.

Z psami ze schroniska w Rybniku na „Górce dla Burka” były Henryka Studzińska, Agnieszka Marciniak, Sylwia Galińska i Dominika Buszka. Kolejna akcja wyprowadzaczy w pierwszą niedzielę września.

 

Kontakt do wyprowadzaczy w portalu społecznościowym, pod hasłem „Psiaki do adopcji z Rybnika”.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj