Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ustroń: Objazdy i zmiana organizacji ruchu. Ruszył remont Cieszyńskiej

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu w centrum Ustronia. Dzisiaj (25.10.) robotnicy weszli na ulicę Cieszyńską, to główny dojazd do miasta od strony zjazdu z 'wiślanki'.

Rozpoczął się remont około kilometrowego odcinka tej drogi. Wcześniej już trwały już prace związane z remontem chodnika, teraz będzie kładziona nowa nawierzchnia asfaltowa. – Aby roboty mogły się toczyć, potrzebne było wprowadzenie objazdów – mówi burmistrz Ustronia, Przemysław Korcz.

Wjazd do Ustronia będzie bez zmian. Od drogi wojewódzkiej na dół bez zmian. Natomiast wyjazd, jeżeli ktoś będzie chciał jechać w kierunku Cieszyna, będzie się to odbywało ulicami Daszyńskiego i Andrzeja Brody. Auta osobowe pojadą ulicą Andrzeja Brody aż do wyjazdu przez Manhattan na drogę 941, a auta powyżej 3,5 tony będą skręcały z Andrzeja Brody w ulicę Pod Skarpą, ulice Myśliwską i dalej do DW 941. Prace mają być zakończone do połowy listopada bieżącego roku.

To wspólna inwestycja, płacona po połowie przez miasto i powiat cieszyński. Wyniesie ona około 700 tysięcy złotych. Dodatkowe koszty związane z remontem chodnika poniosło miasto w wysokości 100 tysięcy złotych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj