Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna zmiana w terminarzu imprez. „W klimacie PRL” dopiero we wrześniu

Facebook Twitter

Impreza "W klimacie PRL" w Wodzisławiu Śląskim dopiero we wrześniu. W związku z deszczem w prognozach na ten weekend nie będzie wystawy motoryzacji, stoiska PEWEX czy przejażdżki autobusem Ikarus na Trzech Wzgórzach. Podano nowy termin: 9 września, w dzielnicy Wilchwy.

"W klimacie PRL"

„W klimacie PRL” – impreza przeniesiona

Z uwagi na niesprzyjające prognozy pogody wydarzenie pn. „W klimacie PR” zostaje przeniesione na inny termin oraz w inne miejsce. Nowa data to sobota, 9 września br. Impreza odbędzie się w godz. od 16:00 do 21:00 w dzielnicy Wilchwy. Szczegóły dotyczące lokalizacji zostaną podane wkrótce.

O wydarzeniu „w klimacie PRL”

Masz ochotę na niezapomnianą podróż do czasów, kiedy Polska przeżywała niezwykłą epokę- okres Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej? Będzie ku temu okazja 9 września w dzielnicy Wilchwy. Spotkajmy się i poczujmy klimat kultowych czasów PRL. W programie ogrom atrakcji, m.in. pokaz mody, wystawa motoryzacji, stoisko PEWEX, prywatka, przejazd autobusem Ikarus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

„W klimacie PRL”- Co w programie?

Spotkamy się w dzielnicy Wilchwy, aby ponownie zanurzyć się w atmosferze PRL-owskich czasów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przejechać się autobusem Ikarus, zobaczyć pokaz mody, zabytkowe pojazdy, sprzęty gospodarstwa domowego i wiele innych eksponatów, które przywołają wspomnienia. Będzie także okazja, aby wziąć udział w prywatce i zatańczyć w rytm przebojów, które kiedyś rozbrzmiewały z magnetofonów i radia. Nie zabraknie również kultowej kuchni tamtych czasów. Ponadto dzieciaki będą mogły korzystać ze skrzaciego kąciku, strefy gier XXL, zagrać w klasy, gumę czy chłopka.

Wydarzenie odbędzie się 9 września br. w godzinach 16:00-21:00 w dzielnicy Wilchwy.

Zbieraj pieczątki

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

O wydarzeniu będziemy informować na stronie internetowej www.wodzislaw-slaski.pl i na oficjalnym profilu miasta na Facebooku.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj