Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W sierpniu WCK stawia na kino

Facebook Twitter

Bajkowy sierpień. To jest zaproszenie do Wodzisławskiego Centrum Kultury. W każdy piątek sierpnia w Kinie Pegaz można będzie zasiąść przed dużym ekranem i zobaczyć bajkę. W najbliższy piątek (9.08.) to będzie „Jaskiniowiec", seans o 10:00.

www.facebook.com/WuCeKa

Kolejne seanse w ramach „Bajkowego sierpnia”:

„Bella i Sebastian 3″ (16.08, godz. 10:00), „Uprowadzona księżniczka” (23.08, godz. 10:00) i „Co w trawie piszczy” (30.08, godz. 10:00).

Nasza wakacyjna oferta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Proponujemy ciekawe zajęcia i atrakcyjny program wydarzeń – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Do tej pory z wakacyjnej oferty placówki skorzystało 639 osób. Uczestnicy akcji mogli wybierać między warsztatami plastycznymi, rozwijającymi kreatywność i pobudzającymi wyobraźnię, a także zajęciami ruchowymi, grami i zabawami oraz warsztatami fotograficznymi i projekcjami filmowymi. W tym roku WCK duży nacisk położyło na ekologię. Zajęcia, podczas których wykorzystywano materiały recyklingowe, przyczyniły się do kształtowania postaw proekologicznych i poszerzania wiedzy na temat ochrony środowiska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022