Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Wakacje z Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Ruszają zapisy na akcję „Lato w mieście z WCK”. Wodzisławska placówka kultury, przygotowała atrakcyjny program dla dzieci.

Wakacje z Wodzisławskim Centrum Kultury będą pełne atrakcji. Lipiec obfitował będzie w ciekawe zajęcia rozwijające kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne. Nie zabraknie warsztatów plastycznych i recyklingowych, projekcji filmowych, a także zajęć ruchowych. Dzieciaki dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać surowce wtórne, będą eksperymentować z fotografią oraz stworzą niepowtarzalne dzieła. Z kolei sierpniowe, piątkowe przedpołudnia młodzi widzowie spędzą przed dużym ekranem z bohaterami bajek i filmów w Kinie Pegaz.

W zajęciach przygotowanych przez WCK mogą wziąć udział dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat, natomiast udział w seansach wakacyjnego Kina Pegaz nie wiąże się z ograniczeniami wiekowymi. Na „Akcję lato w mieście z WCK” obowiązują zapisy. Można ich dokonywać osobiście w Wodzisławskim Centrum Kultury lub telefonicznie pod numerem: 32 455 48 55.

Warunkiem uczestnictwa w akcji „Lato w mieście z WCK” jest zapisanie się na zajęcia oraz zapoznanie się z regulaminem, a także wypełnienie i podpisanie oświadczenia i zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział dziecka w akcji oraz uiszczenie opłaty za zajęcia zgodnie z programem zajęć „Lato w mieście z WCK”.

Regulamin oraz szczegóły TUTAJ

Zobacz program:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 lutego 2020