Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WCK: Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych

Facebook Twitter

Ptasie trele będzie można usłyszeć w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wszystko to dzięki współpracy jednostki z Wodzisławskim Oddziałem Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. To już 70. odsłona Wystawy Konkursowej Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

Fot.materiały prasowe

Wystawa odbędzie się w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury w sobotę, 17 października, w godzinach 9:00-17:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć 30 kolekcji kanarków różnych ras, w tym kanarków kolorowych i kształtnych, a także papugi z kilku kontynentów. Pojawią się papugi duże: Piona, Amazonka, Księżniczka Walii, Szkarłatka czy mniejsze Łąkówki wspaniałe. Nie zabraknie też małej egzotyki: różnych gatunków Amadyny, w tym Amadyny wspaniałej (wystawowej). Do konkursu zostały zgłoszone również dwie hybrydy kanarka. W kąciku giełdowym będzie można zakupić wybrane okazy. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Fot.materiały prasowe

Zapraszamy na kolejną konkursową wystawę. Jak co roku będziemy mogli podziwiać mistrzowskie okazy kanarków i ptaków egzotycznych, wypielęgnowane pod fachowym okiem hodowców

– informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.
W Wodzisławskim Centrum Kultury obowiązują zasady bezpieczeństwa wynikające z aktualnych wytycznych sanitarnych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj